Ślubne porady

Czy drewniane opakowania to dobry pomysł na przechowywanie zdjęć ślubnych?

8 października 2018
Opakowania na ślubne zdjęcia

Poświęciliście zapewne sporo czasu na wybór fotografa ślubnego. Wszystko po to, aby uwiecznił on ten jedyny i niepowtarzalny dzień, w którym przed całym światem (albo przynajmniej najbliższymi) ogłosicie, że odtąd chcecie być ze sobą już na zawsze. Czy jedną z pamiątek, którą otrzymacie od Waszego fotografa będą tradycyjne zdjęcia? Jeśli tak, pewnie zastanawiacie się, w jaki sposób je przechowywać.

Odpowiedzią na powyższe pytania mogą być drewniane opakowania na odbitki, czyli doskonała propozycja nie tylko dla wielbicieli klasyki. Czy są one dobrym pomysłem na przechowywanie zdjęć ślubnych? Dlaczego warto zdecydować się akurat na te naturalne pudełeczka? Aktualnie są one jednym z najczęstszych wyborów nowożeńców na całym świecie. Być może po tej lekturze będą także Waszym. W gruncie rzeczy są nie tylko gustowne, modne i trendowe. Jakie jeszcze? O tym poniżej.

opakowania z drewna na zdjęcia
https://www.najlepszefoto.pl/produkty/opakowania

Trwałość na lata – drewniane opakowania nie boją się upływającego czasu

Opakowania wykonane z drewna są przede wszystkim bardzo wytrzymałe. W przeciwieństwie do swoich kartonowych kolegów niestraszne im zmiany temperatur. Nie mają też lęku wysokości, zatem przetrwają nawet upadek z regału. Możecie je otwierać, zamykać i podziwiać ukryte w nich zdjęcia wręcz nieskończoną ilość razy. Dodatkowo drewno ma tę zaletę, że jest jak wino im starsze, tym lepsze. Z biegiem lat nabiera charakteru i smaku.

Szycie na miarę – pudełeczka mogą mieć elementy Waszego ulubionego koloru

Przygotowując się do ślubu, zapewne wybraliście idealnie dopasowany strój, czyli taki, który został uszyty na Waszą miarę. Czy wiecie, że podobne rozwiązanie możecie zastosować w przypadku opakowań na zdjęcia? Drewniane pudełeczko już na wstępie może witać wszystkich Waszymi imionami, inicjałami, czy datą ślubu. Napis może być w naturalnym odcieniu drewna lub w innym wybranym przez Was kolorze.

https://www.najlepszefoto.pl/produkty/opakowania
drewniane opakowania z pendrive
https://www.najlepszefoto.pl/produkty/opakowania

Wnętrze opakowania to równie ważny element. Czy wiecie, że możecie je dobrać do charakteru i kolorystyki Waszej ceremonii, czy samej sesji? Jeśli jesteście wielbicielami prostoty, możecie pozostać przy minimalistycznym drewnianym wypełnieniu. Kolejnym rozwiązaniem jest opcja z gustowną tkaniną, którą możecie wybrać w jednym z wielu kolorów. Poza zdjęciami w środku pudełeczka znajduje się także miejsce, w którym możecie zawrzeć ważną dla Was sentencję, czy specjalną dedykację. Drewniane opakowanie prócz tradycyjnych odbitek ma też opcjonalnie miejsce na zdjęcia zapisane cyfrowo, na pendrive. Oczywiście jest on idealnie dopasowany do pudełeczka  również wykonany z drewna.

Niegasnący trend – drewniane opakowania na odbitki nie są gwiazdą jednego sezonu

Drewniane akcenty są od wielu lat bardzo popularne na wielu uroczystościach ślubnych. Nic więc dziwnego, że bardzo podobnie jest w przypadku fotoproduktów. Wybierając drewniane opakowania na Wasze zdjęcia ślubne macie gwarancję, że będą w dobrym guście nie tylko teraz, ale także za kilka lat. Dodatkowo ich niezwykle prosty design sprawia, że spodobają się one także Waszym rodzicom i dziadkom. Dzięki temu mogą być  nie tylko wspaniałą pamiątką, ale także świetnym pomysłem na prezent dla Waszych bliskich.

Drewniane opakowania już same w sobie są gustownym elementem wystroju wnętrz, a nie tylko rodzinną pamiątką. Wypełnione po brzegi Waszymi zdjęciami ślubnymi mogą dumnie zdobić stylową komodę lub zostać wyeksponowane na eleganckiej półce. Jedno jest pewne, takie opakowanie na pewno nie wyląduje na dnie ciemnej szuflady.

opakowania z drewna na odbitki
https://www.najlepszefoto.pl/produkty/opakowania

Czas zatem, abyście połączyli wszystkie te aspekty i wypróbowali naturalne drewno w roli pięknego, stylowego i funkcjonalnego opakowania na zdjęcia ślubne. O szczegóły zapytajcie swojego fotografa. Dajcie również znać, jakie są Wasze sposoby na przechowywanie zdjęć ze ślubu, czy przyjęcia weselnego.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply